Curso 2023-2024
Bachiller

1ºA CIENCIAS

Tutor/a:
ALEX MARTÍNEZ
ORDUTEGIAASTELEHENAASTEARTEAASTEAZKENAOSTEGUNAOSTIRALA
8:15-9:10FISIKA-KIMIKAMARRAZ TEK / BIO-GEOEUSKERA ETA LITERATEKNO INDUS. / ANATO APLIKA / LABORATEGIFILOSOFIA
9:10-10:05EUSKERA ETA LITERATEKNO INDUS. / ANATO APLIKA / LABORATEGIMATEMATIKAERLIJIO KATOLIKO / KOMUNI. ZUZEND.EUSKERA ETA LITERA
10:05-11:00GAZTE ETA LITERAGAZTE ETA LITERAMARRAZ TEK / BIO-GEOMATEMATIKAMATEMATIKA
11:00-11:55TEKNO INDUS. / ANATO APLIKA / LABORATEGIINGELESATEKNO INDUS. / ANATO APLIKA / LABORATEGIFISIKA-KIMIKAINGELESA
12:25-13:20FILOSOFIAMATEMATIKAINFORMA. KOMUNI.MARRAZ TEK / BIO-GEOGAZTE ETA LITERA
13:20-14:15MARRAZ TEK / BIO-GEOTUTORETZAFISIKA-KIMIKAINFORMA. KOMUNI.FISIKA-KIMIKA
14:25-15:20G-HFILOSOFIAG-HINGELESA
ORDUTEGIAASTELEHENAASTEARTEAASTEAZKENAOSTEGUNAOSTIRALA
8:15-9:10FISIKA-KIMIKAMARRAZ TEK / BIO-GEOEUSKERA ETA LITERATEKNO INDUS. / ANATO APLIKA / LABORATEGIFILOSOFIA
9:10-10:05EUSKERA ETA LITERATEKNO INDUS. / ANATO APLIKA / LABORATEGIMATEMATIKAERLIJIO KATOLIKO / KOMUNI. ZUZEND.EUSKERA ETA LITERA
10:05-11:00GAZTE ETA LITERAGAZTE ETA LITERAMARRAZ TEK / BIO-GEOMATEMATIKAMATEMATIKA
11:00-11:55TEKNO INDUS. / ANATO APLIKA / LABORATEGIINGELESATEKNO INDUS. / ANATO APLIKA / LABORATEGIFISIKA-KIMIKAINGELESA
12:25-13:20FILOSOFIAMATEMATIKAINFORMA. KOMUNI.MARRAZ TEK / BIO-GEOGAZTE ETA LITERA
13:20-14:15MARRAZ TEK / BIO-GEOTUTORETZAFISIKA-KIMIKAINFORMA. KOMUNI.FISIKA-KIMIKA
14:25-15:20G-HFILOSOFIAG-HINGELESA

Calendario:

  • Días Festivos
  • Comienzo del Curso
  • Fin del Curso
  • Fechas de Evaluación
  • Fechas de Preevaluación
septiembre 2023
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
octubre 2023
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
noviembre 2023
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
diciembre 2023
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
enero 2024
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
febrero 2024
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
marzo 2024
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
abril 2024
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
mayo 2024
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
junio 2024
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
  • Días Festivos
  • Comienzo del Curso
  • Fin del Curso
  • Fechas de Evaluación
  • Fechas de Preevaluación

1ºB CIENCIAS SOCIALES

Tutor/a:
ALBA NAROA ROMERO (ANDER BARÓN)
ORDUTEGIAASTELEHENAASTEARTEAASTEAZKENAOSTEGUNAOSTIRALA
8:15-9:10MUN. GARA. HIST. / FISIKA-KIMIKAMARRAS TEK / LITE UNIBERTSA / EKONOMIA / BIO ETA GEOINFORMA. KOMUNI.AHOZKO KOMUNI. / TEKNO INDUS. / ANATO APLIKA / LABORATEGIEUSKERA ETA LITERATURA
9:10-10:05INFORMA. KOMUNI.AHOZKO KOMUNI. / TEKNO INDUS. / ANATO APLIKA / LABORATEGILATINA / GGZZ MATE / MATEMATIKAKOMUNI ZUZEND / ERLIJIO KATOLIKOTUTORETZA
10:05-11:00FILOSOFIAEUSKERA ETA LITERATURAMARRAS TEK / LITE UNIBERTSA / EKONOMIA / BIO ETA GEOLATINA / GGZZ MATE / MATEMATIKALATINA / GGZZ MATE / MATEMATIKA
11:00-11:55AHOZKO KOMUNI. / TEKNO INDUS. / ANATO APLIKA / LABORATEGIGAZTE ETA LITERATURAAHOZKO KOMUNI. / TEKNO INDUS. / ANATO APLIKA / LABORATEGIMUN. GARA. HIST. / FISIKA-KIMIKAGAZTE ETA LITERATURA
12:25-13:20INGELESALATINA / GGZZ MATE / MATEMATIKAINGELESAMARRAS TEK / LITE UNIBERTSA / EKONOMIA / BIO ETA GEOFILOSOFIA
13:20-14:15MARRAS TEK / LITE UNIBERTSA / EKONOMIA / BIO ETA GEOINGELESAMUN. GARA. HIST. / FISIKA-KIMIKAEUSKERA ETA LITERATURAMUN. GARA. HIST. / FISIKA-KIMIKA
14:25-15:20GAZTE ETA LITERATURAG-HFILOSOFIAG-H
ORDUTEGIAASTELEHENAASTEARTEAASTEAZKENAOSTEGUNAOSTIRALA
8:15-9:10MUN. GARA. HIST. / FISIKA-KIMIKAMARRAS TEK / LITE UNIBERTSA / EKONOMIA / BIO ETA GEOINFORMA. KOMUNI.AHOZKO KOMUNI. / TEKNO INDUS. / ANATO APLIKA / LABORATEGIEUSKERA ETA LITERATURA
9:10-10:05INFORMA. KOMUNI.AHOZKO KOMUNI. / TEKNO INDUS. / ANATO APLIKA / LABORATEGILATINA / GGZZ MATE / MATEMATIKAKOMUNI ZUZEND / ERLIJIO KATOLIKOTUTORETZA
10:05-11:00FILOSOFIAEUSKERA ETA LITERATURAMARRAS TEK / LITE UNIBERTSA / EKONOMIA / BIO ETA GEOLATINA / GGZZ MATE / MATEMATIKALATINA / GGZZ MATE / MATEMATIKA
11:00-11:55AHOZKO KOMUNI. / TEKNO INDUS. / ANATO APLIKA / LABORATEGIGAZTE ETA LITERATURAAHOZKO KOMUNI. / TEKNO INDUS. / ANATO APLIKA / LABORATEGIMUN. GARA. HIST. / FISIKA-KIMIKAGAZTE ETA LITERATURA
12:25-13:20INGELESALATINA / GGZZ MATE / MATEMATIKAINGELESAMARRAS TEK / LITE UNIBERTSA / EKONOMIA / BIO ETA GEOFILOSOFIA
13:20-14:15MARRAS TEK / LITE UNIBERTSA / EKONOMIA / BIO ETA GEOINGELESAMUN. GARA. HIST. / FISIKA-KIMIKAEUSKERA ETA LITERATURAMUN. GARA. HIST. / FISIKA-KIMIKA
14:25-15:20GAZTE ETA LITERATURAG-HFILOSOFIAG-H

Calendario:

  • Diás Festivos
  • Comienzo del Curso
  • Fin del Curso
  • Fechas de Evaluación
  • Fechas de Prevaluación
septiembre 2023
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
octubre 2023
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
noviembre 2023
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
diciembre 2023
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
enero 2024
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
febrero 2024
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
marzo 2024
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
abril 2024
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
mayo 2024
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
junio 2024
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
  • Diás Festivos
  • Comienzo del Curso
  • Fin del Curso
  • Fechas de Evaluación
  • Fechas de Prevaluación

Fechas de Evaluación:

Nov 26
Primera Evaluación
Primera preevaluación: 15 de Octubre
Feb 25
Segunda evaluación
Segunda preevaluación: 21 de Enero
Jun 7
Tercera Evaluación
Tercera preevaluación: 8 de Abril
Jun 17
Evaluación Excepcional
Tercera preevaluación: 8 de Abril

2ºA CIENCIAS

Tutor/a:
MARISA HERNÁNDEZ
ORDUTEGIAASTELEHENAASTEARTEAASTEAZKENAOSTEGUNAOSTIRALA
8:15-9:10EUSKERA ETA LITEEUSKERA ETA LITEINGELESAGAZTE LITEMATEMATIKA
9:10-10:05MATEMATIKAFILO HISTOEUSKERA ETA LITEFISIKA / ANATOMIA ETA FISIOLOGIA / PSIKOLOGIAFISIKA / ANATOMIA ETA FISIOLOGIA / PSIKOLOGIA
10:05-11:00BIOLOGIA / MARRAZ TEKNIINGELESAESPAI. HISTORIABIOLOGIA / MARRAZ TEKNIBIOLOGIA / MARRAZ TEKNI
11:00-11:55ESPAI. HISTORIAFISIKA / ANATOMIA ETA FISIOLOGIA / PSIKOLOGIATUTORETZAPRO. KOMUNI. / ERLIJIO KATO.FILO HISTO
12:25-13:20FILO HISTOKIMIKA / IKTFISIKA / ANATOMIA ETA FISIOLOGIA / PSIKOLOGIAKIMIKA / IKTKIMIKA / IKT
13:20-14:15INGELESAESPAI. HISTORIABIOLOGIA / MARRAZ TEKNIMATEMATIKAGAZTE LITE
14:25-15:20GAZTE LITEMATEMATIKAKIMIKA / IKT
ORDUTEGIAASTELEHENAASTEARTEAASTEAZKENAOSTEGUNAOSTIRALA
8:15-9:10EUSKERA ETA LITEEUSKERA ETA LITEINGELESAGAZTE LITEMATEMATIKA
9:10-10:05MATEMATIKAFILO HISTOEUSKERA ETA LITEFISIKA / ANATOMIA ETA FISIOLOGIA / PSIKOLOGIAFISIKA / ANATOMIA ETA FISIOLOGIA / PSIKOLOGIA
10:05-11:00BIOLOGIA / MARRAZ TEKNIINGELESAESPAI. HISTORIABIOLOGIA / MARRAZ TEKNIBIOLOGIA / MARRAZ TEKNI
11:00-11:55ESPAI. HISTORIAFISIKA / ANATOMIA ETA FISIOLOGIA / PSIKOLOGIATUTORETZAPRO. KOMUNI. / ERLIJIO KATO.FILO HISTO
12:25-13:20FILO HISTOKIMIKA / IKTFISIKA / ANATOMIA ETA FISIOLOGIA / PSIKOLOGIAKIMIKA / IKTKIMIKA / IKT
13:20-14:15INGELESAESPAI. HISTORIABIOLOGIA / MARRAZ TEKNIMATEMATIKAGAZTE LITE
14:25-15:20GAZTE LITEMATEMATIKAKIMIKA / IKT

Calendario:

  • Días Festivos
  • Comienzo del Curso
  • Fin del Curso
  • Fechas de Evaluación
  • Fechas de Prevaluación
septiembre 2023
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
octubre 2023
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
noviembre 2023
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
diciembre 2023
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
enero 2024
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
febrero 2024
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
marzo 2024
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
abril 2024
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
mayo 2024
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
junio 2024
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
  • Días Festivos
  • Comienzo del Curso
  • Fin del Curso
  • Fechas de Evaluación
  • Fechas de Prevaluación

Fechas de Evaluación:

Nov 26
Primera Evaluación
Primera Prevaluación: 15 de Octubre
Feb 25
Segunda Evaluación
Segunda Prevaluación: 21 de Enero
May 24
Tercera Evaluación
Tercera Prevaluación: 8 de Abril
Jun 17
Evaluación Excepcional
Tercera Prevaluación: 8 de Abril

2ºB CIENCIAS SOCIALES

Tutor/a:
GARAZI PASCUAL (AIALA ATUTXA)
ORDUTEGIAASTELEHENAASTEARTEAASTEAZKENAOSTEGUNAOSTIRALA
8:15-9:10FILO HISTOINGELESAESPAI. HISTORIAINGELESAESPAI. HISTORIA
9:10-10:05TUTORETZAGAZTE ETA LITEGAZTE ETA LITEPSIKOLOPSIKOLO
10:05-11:00EUSKERA ETA LITEGGZZ MATEGGZZ MATEENPRESA EKONO ENPRESA EKONO
11:00-11:55GAZTE ETA LITEPSIKOLOFILO HISTOERLIJIO KATO / PRO. KOMUNI.GEOGRAFIA
12:25-13:20ENPRESA EKONO EUSKERA ETA LITEPSIKOLOGEOGRAFIAGGZZ MATE
13:20-14:15INGELESAFILO HISTOGEOGRAFIAGGZZ MATE EUSKERA ETA LITE
14:25-15:20GEOGRAFIAESPAI. HISTORIAENPRESA EKONO
ORDUTEGIAASTELEHENAASTEARTEAASTEAZKENAOSTEGUNAOSTIRALA
8:15-9:10FILO HISTOINGELESAESPAI. HISTORIAINGELESAESPAI. HISTORIA
9:10-10:05TUTORETZAGAZTE ETA LITEGAZTE ETA LITEPSIKOLOPSIKOLO
10:05-11:00EUSKERA ETA LITEGGZZ MATEGGZZ MATEENPRESA EKONO ENPRESA EKONO
11:00-11:55GAZTE ETA LITEPSIKOLOFILO HISTOERLIJIO KATO / PRO. KOMUNI.GEOGRAFIA
12:25-13:20ENPRESA EKONO EUSKERA ETA LITEPSIKOLOGEOGRAFIAGGZZ MATE
13:20-14:15INGELESAFILO HISTOGEOGRAFIAGGZZ MATE EUSKERA ETA LITE
14:25-15:20GEOGRAFIAESPAI. HISTORIAENPRESA EKONO

Calendario:

  • Diás Festivos
  • Comienzo del Curso
  • Fin del Curso
  • Fechas de Evaluación
  • Fechas de Prevaluación
septiembre 2023
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
octubre 2023
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
noviembre 2023
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
diciembre 2023
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
enero 2024
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
febrero 2024
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
marzo 2024
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
abril 2024
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
mayo 2024
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
junio 2024
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
  • Diás Festivos
  • Comienzo del Curso
  • Fin del Curso
  • Fechas de Evaluación
  • Fechas de Prevaluación

Fechas de Evaluación:

Nov 26
Primera Evaluación
Primera Prevaluación: 15 de Octubre
Feb 25
Segunda Evaluación
Segunda Prevaluación: 21 de Enero
May 24
Tercera Evaluación
Tercera Prevaluación: 8 de Abril
Jun 17
Evaluación Excepcional
Tercera Prevaluación: 8 de Abril

PROYECTOS DEL CENTRO

IES MINAS

El origen del Instituto Minas es una Escuela de Formación Profesional. Fue inaugurada en el año 1967 para responder a las necesidades de formación de profesionales que requería la industria y la minería en Barakaldo y nuestra comarca en aquella época. Fue fundada por D. Nicolás Larburu Arrizabalaga, quien sería su primer director.

Contacto

  • null
    IES Minas BHI. La Bondad kalea, 28 48902 San Vicente de Barakaldo BIZKAIA
  • null
    Horario De lunes a viernes: De 9:00 a 13:00
  • null
    944 287 813

Departamento

IES MINAS

El origen del Instituto Minas es una Escuela de Formación Profesional. Fue inaugurada en el año 1967 para responder a las necesidades de formación de profesionales que requería la industria y la minería en Barakaldo y nuestra comarca en aquella época. Fue fundada por D. Nicolás Larburu Arrizabalaga, quien sería su primer director.

Contacto

  • null
    IES Minas BHI. La Bondad kalea, 28 48902 San Vicente de Barakaldo BIZKAIA
  • null
    Horario De lunes a viernes: De 9:00 a 13:00
  • null
    944 287 813

Departamento

IES Minas BHI © 2024

  • null
    IES Minas BHI.
    La Bondad kalea, 28
    48902 San Vicente de Barakaldo
    BIZKAIA