2021-2022 Ikasturtea

Guraso Orduak

GURASO ORDUAK

Gure ikasteetxeko irakasleren batekin kontaktuan jarri nahi baduzu, hurrengo zerrendan bakoitzaren bisita orduak ikusi dezakezuz. Ezinbestekoa izango da irakaslearekin eguna eta ordua zehaztea geratu baino lehenago.

IRAKASLEAGURASO ORDUAE-MAIL
AINHOA ALORIA JARAUTAASTEARTEA/MARTES (10:05-11:00)aaloria@iesminas.net
AITOR PILDAIN ELORRIETA Osteguna / Jueves (9:10-10:05)apildain@iesminas.net
AITOR ORTEGAaortega@iesminas.net
ALAIA MURUETA ITURRIOZASTEARTEA/MARTES (09:10-10:05)amurueta@iesminas.net
ALBA GARCÍA PORTELAASTEAZKENA / MIÉRCOLES (11:30-12:25)agarcia@iesminas.net
ALBERTO ZURUTUZAASTELEHENA/LUNES 11:30-12:25azurutuza@iesminas.net
ALEJANDRO DE NORIEGA RUIZOSTEGUNA/JUEVES 9:10-10:05adenoriega@iesminas.net
ALEX MARTÍNEZ SANTOSamartinez@iesminas.net
AMAIA PEREA ALVARÉOSTEGUNA/JUEVES 10:05-11:00aperea@iesminas.net
ANA Mª PUERTA CUEVAASTEARTEA/MARTES 11:30-12:25ampuerta@iesminas.net
ANA MADOZASTEARTEA/MARTES 9:10-10:05ammadoz@iesminas.net
ARANTZA SANTAMARÍAasantamaria@iesminas.net
BEATRIZ ETAYObetayo@iesminas.net
BEGOÑA MOLINOSASTEARTEA/MARTES 10:05-11:00bmolinos@iesminas.net
BEGOÑA RÁBADEOSTIRALA/VIERNES 08:15- 09:10mbrabade@iesminas.net
BLANCA LÓPEZblopez@iesminas.net
CLARA MARDONEScemardones@iesminas.net
CRISTINA IZQUIERDO PÉREZASTELEHENA/LUNES 11:30-12:25cizquierdo@iesminas.net
ELENA LEKUBARRIASTEAZKENA 9:10-10:05melekubarri@iesminas.net
ELENA NECHES ARRIETAASTELEHENA/LUNES 12:25-13:20meneches@iesminas.net
ESTEBE SERRANOOSTEGUNA, 10:05-11:00eserrano@iesminas.net
ESTIBALIZ CAHUE RONCO
FERNANDO BLANCOASTEAZKENA 11:30-12:25fblanco@iesminas.net
GARAZI PASCUALASTEAZKENA 13:20-14:15gpascual@iesminas.net
GORKA ESTEBAN CARAZOOSTIRALEAN 9:10-10:05gesteban@iesminas.net
GURUZNE ARREGIgarregi@iesminas.net
HARITZ GARATE TXURRUKAAstelehena (12:25-13:20)hgarate@iesmnias.net
IDOIA HERBASiherbas@iesminas.net
IDOIA PÉREZ BARRIOiperez@iesminas.net
IMANOL BLANCOjmblanco@iesminas.net
INMACULADA SANTOSASTELEHENA/LUNES 9:10-10:05misantos@iesminas.net
IÑAKI MARTÍNEZASTEARTEA/MARTES 9:10-10:05imartinez@iesminas.net
IRANTZU PILDAINASTEAZKENA /MIÉRCOLES 10:05-11:00ipildain@iesminas.net
IRATXE GEZURAGA BILBAOASTELEHENA/LUNES 9:10-10:05igezuraga@iesminas.net
ITSASO GARMENDIAOSTEGUNA/JUEVES 10:05 - 11:00igarmendia@iesminas.net
JONE MARTÍNEZjmartinez@iesminas.net
JUAN IGNACIO GOIKOAASTEARTEA/MARTES 11:30-12:25jigoikoa@iesminas.net
LOURDES BILBAO CASTILLOOSTIRALA/VIERNES 11:30-12:25lbilbao@iesminas.net
LUIS Mª ORTEGAOSTEGUNA/JUEVES 10:05-11:00lmortega@iesminas.net
Mª BELÉN MAIDAGANASTEAZKENA/MIERCOLES 9:10-10:05mbmaidagan@iesminas.net
Mª CARMEN GÓMEZ RIBACOBAASTEARTEA/MARTES 12:25-13:20
Mª INMACULADA SANTOSmisantos@iesminas.net
Mª LUISA HERNÁNDEZ FERNÁNDEZASTEARTEA 9:10-10:05mlhernandez@iesminas.net
Mª MAR PRADOOSTEGUNA/JUEVES 10:05-11:00mmprado@iesminas.net
MAITE SANTAMARÍAtsantamaria@iesminas.net
MARÍA OROZCO SODUPEOSTIRALA 9:10 -10:05morozco@iesminas.net
MIREN KARMELE GUIJARRUBIA GARCÍA
MIRIAM REGUILÓNASTELEHENA 11.30 - 12.25mreguilon@iesminas.net
MONSERRAT GARCÍA VILLAROSTIRALA 11:30 - 12:25mgarcia@iesminas.net
NAHIKARI SILVA BENÍTEZASTELEHENA/LUNES 9:10-10:05nsilva@iesminas.net
NATALIA BAÑUELOS DE LA HERRERAASTELEHENA 11:30- 12:25nbanuelos@iesminas.net
OIHANE COLOMOAsteartea/ Martes (10:05-11:00)ocolomo@iesminas.net
OIHANE ZELAIA MARKUERKIAGAOSTIRALA 12:25 - 13:20ozelaia@iesminas.net
PABLO BILBAO OLABARRIETAASTELEHENA-8:15-9:10pbilbao@iesminas.net
PATRICIA AHEDO ASTELEHENA 12:25 - 13:20pahedo@iesminas.net
PATRICIA PÉREZ BALBOAOsteguna/Jueves 12:25-13:20pperez@iesminas.net
REBECA PÉREZ GONZÁLEZAsteartea (11:30-12:25)rperez@iesminas.net
RICARDO VÁZQUEZOSTEGUNA 10:05-11:00rvazquez@iesminas.net
RODRIGO ABAD ANDRÉSAstelehena (11:30-12:25)rabad@iesminas.net
ROSA TRAVIESO IGLESIASOSTEGUNA/JUEVES 9:10-10:05rtravieso@iesminas.net
SUSANA LEONARDOsleonardo@iesminas.net
TOMÁS MERINOOSTEGUNA / JUEVES 10.05-11.00tmerino@iesminas.net
TXEMA ALONSOAsteartea / Martes (11:30-12:25)txemaalonso@iesminas.net
VICTORIA LARRUZEA UGARTE
YOLANDA GAGOAsteazkena/Miércoles (12:25-13:20)ygago@iesminas.net
IRAKASLEAGURASO ORDUAE-MAIL
AINHOA ALORIA JARAUTAASTEARTEA/MARTES (10:05-11:00)aaloria@iesminas.net
AITOR PILDAIN ELORRIETA Osteguna / Jueves (9:10-10:05)apildain@iesminas.net
AITOR ORTEGAaortega@iesminas.net
ALAIA MURUETA ITURRIOZASTEARTEA/MARTES (09:10-10:05)amurueta@iesminas.net
ALBA GARCÍA PORTELAASTEAZKENA / MIÉRCOLES (11:30-12:25)agarcia@iesminas.net
ALBERTO ZURUTUZAASTELEHENA/LUNES 11:30-12:25azurutuza@iesminas.net
ALEJANDRO DE NORIEGA RUIZOSTEGUNA/JUEVES 9:10-10:05adenoriega@iesminas.net
ALEX MARTÍNEZ SANTOSamartinez@iesminas.net
AMAIA PEREA ALVARÉOSTEGUNA/JUEVES 10:05-11:00aperea@iesminas.net
ANA Mª PUERTA CUEVAASTEARTEA/MARTES 11:30-12:25ampuerta@iesminas.net
ANA MADOZASTEARTEA/MARTES 9:10-10:05ammadoz@iesminas.net
ARANTZA SANTAMARÍAasantamaria@iesminas.net
BEATRIZ ETAYObetayo@iesminas.net
BEGOÑA MOLINOSASTEARTEA/MARTES 10:05-11:00bmolinos@iesminas.net
BEGOÑA RÁBADEOSTIRALA/VIERNES 08:15- 09:10mbrabade@iesminas.net
BLANCA LÓPEZblopez@iesminas.net
CLARA MARDONEScemardones@iesminas.net
CRISTINA IZQUIERDO PÉREZASTELEHENA/LUNES 11:30-12:25cizquierdo@iesminas.net
ELENA LEKUBARRIASTEAZKENA 9:10-10:05melekubarri@iesminas.net
ELENA NECHES ARRIETAASTELEHENA/LUNES 12:25-13:20meneches@iesminas.net
ESTEBE SERRANOOSTEGUNA, 10:05-11:00eserrano@iesminas.net
ESTIBALIZ CAHUE RONCO
FERNANDO BLANCOASTEAZKENA 11:30-12:25fblanco@iesminas.net
GARAZI PASCUALASTEAZKENA 13:20-14:15gpascual@iesminas.net
GORKA ESTEBAN CARAZOOSTIRALEAN 9:10-10:05gesteban@iesminas.net
GURUZNE ARREGIgarregi@iesminas.net
HARITZ GARATE TXURRUKAAstelehena (12:25-13:20)hgarate@iesmnias.net
IDOIA HERBASiherbas@iesminas.net
IDOIA PÉREZ BARRIOiperez@iesminas.net
IMANOL BLANCOjmblanco@iesminas.net
INMACULADA SANTOSASTELEHENA/LUNES 9:10-10:05misantos@iesminas.net
IÑAKI MARTÍNEZASTEARTEA/MARTES 9:10-10:05imartinez@iesminas.net
IRANTZU PILDAINASTEAZKENA /MIÉRCOLES 10:05-11:00ipildain@iesminas.net
IRATXE GEZURAGA BILBAOASTELEHENA/LUNES 9:10-10:05igezuraga@iesminas.net
ITSASO GARMENDIAOSTEGUNA/JUEVES 10:05 - 11:00igarmendia@iesminas.net
JONE MARTÍNEZjmartinez@iesminas.net
JUAN IGNACIO GOIKOAASTEARTEA/MARTES 11:30-12:25jigoikoa@iesminas.net
LOURDES BILBAO CASTILLOOSTIRALA/VIERNES 11:30-12:25lbilbao@iesminas.net
LUIS Mª ORTEGAOSTEGUNA/JUEVES 10:05-11:00lmortega@iesminas.net
Mª BELÉN MAIDAGANASTEAZKENA/MIERCOLES 9:10-10:05mbmaidagan@iesminas.net
Mª CARMEN GÓMEZ RIBACOBAASTEARTEA/MARTES 12:25-13:20
Mª INMACULADA SANTOSmisantos@iesminas.net
Mª LUISA HERNÁNDEZ FERNÁNDEZASTEARTEA 9:10-10:05mlhernandez@iesminas.net
Mª MAR PRADOOSTEGUNA/JUEVES 10:05-11:00mmprado@iesminas.net
MAITE SANTAMARÍAtsantamaria@iesminas.net
MARÍA OROZCO SODUPEOSTIRALA 9:10 -10:05morozco@iesminas.net
MIREN KARMELE GUIJARRUBIA GARCÍA
MIRIAM REGUILÓNASTELEHENA 11.30 - 12.25mreguilon@iesminas.net
MONSERRAT GARCÍA VILLAROSTIRALA 11:30 - 12:25mgarcia@iesminas.net
NAHIKARI SILVA BENÍTEZASTELEHENA/LUNES 9:10-10:05nsilva@iesminas.net
NATALIA BAÑUELOS DE LA HERRERAASTELEHENA 11:30- 12:25nbanuelos@iesminas.net
OIHANE COLOMOAsteartea/ Martes (10:05-11:00)ocolomo@iesminas.net
OIHANE ZELAIA MARKUERKIAGAOSTIRALA 12:25 - 13:20ozelaia@iesminas.net
PABLO BILBAO OLABARRIETAASTELEHENA-8:15-9:10pbilbao@iesminas.net
PATRICIA AHEDO ASTELEHENA 12:25 - 13:20pahedo@iesminas.net
PATRICIA PÉREZ BALBOAOsteguna/Jueves 12:25-13:20pperez@iesminas.net
REBECA PÉREZ GONZÁLEZAsteartea (11:30-12:25)rperez@iesminas.net
RICARDO VÁZQUEZOSTEGUNA 10:05-11:00rvazquez@iesminas.net
RODRIGO ABAD ANDRÉSAstelehena (11:30-12:25)rabad@iesminas.net
ROSA TRAVIESO IGLESIASOSTEGUNA/JUEVES 9:10-10:05rtravieso@iesminas.net
SUSANA LEONARDOsleonardo@iesminas.net
TOMÁS MERINOOSTEGUNA / JUEVES 10.05-11.00tmerino@iesminas.net
TXEMA ALONSOAsteartea / Martes (11:30-12:25)txemaalonso@iesminas.net
VICTORIA LARRUZEA UGARTE
YOLANDA GAGOAsteazkena/Miércoles (12:25-13:20)ygago@iesminas.net

IKASTETXEKO PROIEKTUAK

MINAS BHI

Minas BHI ikastetxearen jatorria Lanbide Heziketarako eskola bat da: 1967an Barakaldon eta gure eskualdean industriarako eta meatzaritzarako profesionalen prestakuntzaren premiari erantzuteko inauguratu zuten meatzaritza eta siderometalurgia espezialitateari abiatuta; Nicolás Larburu Arrizabalaga jauna fundatzailea eta lehenengo zuzendaria izan zen.

Kontaktua

  • null
    IES Minas BHI. La Bondad kalea, 28 48902 San Vicente de Barakaldo BIZKAIA
  • null
    Ordutegia Astelehenetik ostiralera: 9etatik 14etara
  • null
    944 287 813

Saila

MINAS BHI

Minas BHI ikastetxearen jatorria Lanbide Heziketarako eskola bat da: 1967an Barakaldon eta gure eskualdean industriarako eta meatzaritzarako profesionalen prestakuntzaren premiari erantzuteko inauguratu zuten meatzaritza eta siderometalurgia espezialitateari abiatuta; Nicolás Larburu Arrizabalaga jauna fundatzailea eta lehenengo zuzendaria izan zen.

Kontaktua

  • null
    IES Minas BHI. La Bondad kalea, 28 48902 San Vicente de Barakaldo BIZKAIA
  • null
    Ordutegia Astelehenetik ostiralera: 9etatik 14etara
  • null
    944 287 813

Saila

IES Minas BHI © 2021

  • null
    IES Minas BHI.
    La Bondad kalea, 28
    48902 San Vicente de Barakaldo
    BIZKAIA