2022-2023 Ikasturtea

Guraso Orduak

GURASO ORDUAK

Gure ikasteetxeko irakasleren batekin kontaktuan jarri nahi baduzu, hurrengo zerrendan bakoitzaren bisita orduak ikusi dezakezuz. Ezinbestekoa izango da irakaslearekin eguna eta ordua zehaztea geratu baino lehenago.

IRAKASLEAGURASO ORDUAE-MAIL
AINARA LORA BELTRÁNAstelehena (10:05-11:00)alora@iesminas.net
AITOR PILDAIN ELORRIETA Ostirala (9:10 - 10:05)apildain@iesminas.net
ALAIA MURUETA ITURRIOZOstirala (11:00-11:55)amurueta@iesminas.net
ALEJANDRO DE NORIEGA RUIZOsteguna (9:10-10:05)adenoriega@iesminas.net
ALEX MARTÍNEZ SANTOSAstelehena (11:00-11:55)amartinez@iesminas.net
AMAGOIA HORMAZAASteartean (11:00-11:55)ahormaza@iesminas.net
AMAIA MERTXANAsteazkena (12:25-13:20)amertxan@iesminas.net
AMAIA PEREA ALVARÉOsteguna (10:05-11)aperea@iesminas.net
ANA Mª PUERTA CUEVAAstelehena (11:00-11:55)ampuerta@iesminas.net
ANA MADOZ MENDIOROZAsteartea (9:10-10:05)ammadoz@iesminas.net
ANE GARCÍA-ESCUDERO PÉREZ Osteguna (12:25-13:20)agescudero@iesminas.net
ANDER ETXEBARRIA CARBALLOOstirala (11:00-11:55)aetxebarria@iesminas.net
ARANTZA GÓMEZ CRESPOAsteartea (13:20-14:15)agomez@iesminas.net
AINARA LORA BELTRÁNAstelehena (10:05 - 11:00)alora@iesminas.net
ARANTZA SANTAMARÍA ARRAIZ Astelehena (11:00-11:55)asantamaria@iesminas.net
ASIER VALTIERRA GÓMEZAsteartea (9:10-10:05)avaltierra@iesminas.net
BEATRIZ ETAYO VARGASOsteguna (12:25-13:20)betayo@iesminas.net
BEGOÑA MOLINOSOsteguna (10:05 -11:00)bmolinos@iesminas.net
BLANCA LÓPEZAsteartea (10:05-11:00)blopez@iesminas.net
CLARA MARDONESAstelehena (11:00-11:55)cemardones@iesminas.net
CRISTINA IZQUIERDO PÉREZAstelehena ( 12:25-13:20)cizquierdo@iesminas.net
EDERNE LARRINAGAAstelehena (11:00-11:55)elarrinaga@iesminas.net
ELENA LEKUBARRIOstirala (9:10-10:05)melekubarri@iesminas.net
ELENA LÓPEZ PÉREZOstirala(10:05-11:00)elopez@iesminas.net
ELENA NECHES ARRIETAAsteartea (12:25 - 13:20)meneches@iesminas.net
ENDIKA ABELLA BARAÑANOAstelehena (11:00-11:55)eabella@iesminas.net
ESTEBE SERRANOAstelehena (12:25-13:20)eserrano@iesminas.net
ESTIBALIZ CAHUE RONCOAsteartea (11:00- 11:55)ecahue@iesminas.net
EVA GARCÍA GARCÍAAstelehena (10:05 - 11:00)egarcia@iesminas.net
FERNANDO BLANCOOsteguna (11:00-11:55)fblanco@iesminas.net
GARAZI PASCUALAsteazkena (12:25-13:20)gpascual@iesminas.net
GORANE FERNÁNDEZAzteazkena (10:05-11:00)gfernandez@iesminas.net
HARITZ GARATE TXURRUKAAsteazkena ((12:22-13:20)hgarate@iesmnias.net
INMACULADA SANTOSAsteazkena (10:05-11:00)misantos@iesminas.net
INMACULADA VÉLEZ LÓPEZAsteazkena (10:05 - 11:00)ivelez@iesminas.net
IÑAKI MARTÍNEZAsteazkena (11:00 - 11:55)imartinez@iesminas.net
IÑAKI ZARANDONAOsteguna (13:20 - 14:15)izarandona@iesminas.net
IRANTZU PILDAINAstelehena (11:00 - 11:55)ipildain@iesminas.net
IRATXE GEZURAGA BILBAOAsteartea (10:05-11:00)igezuraga@iesminas.net
ITSASO GARMENDIAAsteazkena (10.05-11.00)igarmendia@iesminas.net
JAVIER PEÑAFIELAstelehena (10:05 - 11:00)jpenafiel@iesminas.net
JOSE MANUEL ARKAIAAstelehena (10:05 - 11:00)jmarkaia@iesminas.net
JOSEBA XABIER MARTÍNEZ Azteazkena (10:05-11:00)josebamartinez@iesminas.net
JUAN IGNACIO GOIKOAAstelehena (11:00- 11:55)jigoikoa@iesminas.net
LAURA FUENTES IGLESIASAstelehena (12:25-13:20)lfuentes@iesminas.net
LOURDES BILBAO CASTILLOOsteguna (11:00-11:55)lbilbao@iesminas.net
Mª CARMEN GÓMEZ RIBACOBAASTEARTEA (9:10 - 10:05)mcgomez@iesminas.net
Mª LUISA HERNÁNDEZ FERNÁNDEZASTEARTEA (9:10 - 10:05)mlhernandez@iesminas.net
Mª MAR PRADOAstelehena 11:00 -11:55)mmprado@iesminas.net
MARÍA OROZCO SODUPEOsteguna (11:00-11:55)morozco@iesminas.net
MARIVI LARRUZEA UGARTEOsteguna (10:05-11:00)vlarruzea@iesminas.net
MARISOL MONOstirala(10:05-11:00)mmon@iesminas.net
MIREN KARMELE GUIJARRUBIA GARCÍAAstelena (11:00-11:55)mkguijarrubia@iesminas.net
MIRIAM ABASCAL SOBRINOOsteguna (9:10-10:05)mabascal@iesminas.net
MIRIAM REGUILÓNOsteguna (10:05-11:00)mreguilon@iesminas.net
MONSERRAT GARCÍA VILARAstelehena (11:00-11:55)mgarcia@iesminas.net
NAHIKARI SILVA BENÍTEZAzteazkena (10:05-11:00)nsilva@iesminas.net
NATALIA BAÑUELOS DE LA HERRERA Astelehena (11:00-11:55)nbanuelos@iesminas.net
NEREA HERRARTE ORUNAOstirala (10:05-11:00)nherrarte@iesminas.net
OIER ARREGUI BAELOOsteguna (10:05-11:00)oarregui@iesminas.net
OIHANE COLOMOAsteazkena (10:05-11:00)ocolomo@iesminas.net
PABLO BILBAO OLABARRIETAAsteazkena (10:05-11:00)pbilbao@iesminas.net
PATRICIA AHEDO Asteartea (09:10-10:05)pahedo@iesminas.net
REBECA PÉREZ GONZÁLEZAstelehena (11:00-11:55)rperez@iesminas.net
RICARDO VÁZQUEZastelehenean (10:05-11:00)rvazquez@iesminas.net
RODRIGO ABAD ANDRÉSAsteazkena (12:25-13:20)rabad@iesminas.net
ROSA TRAVIESO IGLESIASAsteartea (10:05-11:00)rtravieso@iesminas.net
RUTH GARCÍA GORRIAAstelehena (12:25-13:20)rgarcia@iesminas.net
SONIA MARTÍNEZ REINOSOAstelehena (12:25 -13:20)smartinez@iesminas.net
UGUTZ TORNES SALCEDOOstirala (12:25-13:20)utornes@iesminas.net
YOLANDA GAGOOsteguna (9:10-10:05)ygago@iesminas.net
IRAKASLEAGURASO ORDUAE-MAIL
AINARA LORA BELTRÁNAstelehena (10:05-11:00)alora@iesminas.net
AITOR PILDAIN ELORRIETA Ostirala (9:10 - 10:05)apildain@iesminas.net
ALAIA MURUETA ITURRIOZOstirala (11:00-11:55)amurueta@iesminas.net
ALEJANDRO DE NORIEGA RUIZOsteguna (9:10-10:05)adenoriega@iesminas.net
ALEX MARTÍNEZ SANTOSAstelehena (11:00-11:55)amartinez@iesminas.net
AMAGOIA HORMAZAASteartean (11:00-11:55)ahormaza@iesminas.net
AMAIA MERTXANAsteazkena (12:25-13:20)amertxan@iesminas.net
AMAIA PEREA ALVARÉOsteguna (10:05-11)aperea@iesminas.net
ANA Mª PUERTA CUEVAAstelehena (11:00-11:55)ampuerta@iesminas.net
ANA MADOZ MENDIOROZAsteartea (9:10-10:05)ammadoz@iesminas.net
ANE GARCÍA-ESCUDERO PÉREZ Osteguna (12:25-13:20)agescudero@iesminas.net
ANDER ETXEBARRIA CARBALLOOstirala (11:00-11:55)aetxebarria@iesminas.net
ARANTZA GÓMEZ CRESPOAsteartea (13:20-14:15)agomez@iesminas.net
AINARA LORA BELTRÁNAstelehena (10:05 - 11:00)alora@iesminas.net
ARANTZA SANTAMARÍA ARRAIZ Astelehena (11:00-11:55)asantamaria@iesminas.net
ASIER VALTIERRA GÓMEZAsteartea (9:10-10:05)avaltierra@iesminas.net
BEATRIZ ETAYO VARGASOsteguna (12:25-13:20)betayo@iesminas.net
BEGOÑA MOLINOSOsteguna (10:05 -11:00)bmolinos@iesminas.net
BLANCA LÓPEZAsteartea (10:05-11:00)blopez@iesminas.net
CLARA MARDONESAstelehena (11:00-11:55)cemardones@iesminas.net
CRISTINA IZQUIERDO PÉREZAstelehena ( 12:25-13:20)cizquierdo@iesminas.net
EDERNE LARRINAGAAstelehena (11:00-11:55)elarrinaga@iesminas.net
ELENA LEKUBARRIOstirala (9:10-10:05)melekubarri@iesminas.net
ELENA LÓPEZ PÉREZOstirala(10:05-11:00)elopez@iesminas.net
ELENA NECHES ARRIETAAsteartea (12:25 - 13:20)meneches@iesminas.net
ENDIKA ABELLA BARAÑANOAstelehena (11:00-11:55)eabella@iesminas.net
ESTEBE SERRANOAstelehena (12:25-13:20)eserrano@iesminas.net
ESTIBALIZ CAHUE RONCOAsteartea (11:00- 11:55)ecahue@iesminas.net
EVA GARCÍA GARCÍAAstelehena (10:05 - 11:00)egarcia@iesminas.net
FERNANDO BLANCOOsteguna (11:00-11:55)fblanco@iesminas.net
GARAZI PASCUALAsteazkena (12:25-13:20)gpascual@iesminas.net
GORANE FERNÁNDEZAzteazkena (10:05-11:00)gfernandez@iesminas.net
HARITZ GARATE TXURRUKAAsteazkena ((12:22-13:20)hgarate@iesmnias.net
INMACULADA SANTOSAsteazkena (10:05-11:00)misantos@iesminas.net
INMACULADA VÉLEZ LÓPEZAsteazkena (10:05 - 11:00)ivelez@iesminas.net
IÑAKI MARTÍNEZAsteazkena (11:00 - 11:55)imartinez@iesminas.net
IÑAKI ZARANDONAOsteguna (13:20 - 14:15)izarandona@iesminas.net
IRANTZU PILDAINAstelehena (11:00 - 11:55)ipildain@iesminas.net
IRATXE GEZURAGA BILBAOAsteartea (10:05-11:00)igezuraga@iesminas.net
ITSASO GARMENDIAAsteazkena (10.05-11.00)igarmendia@iesminas.net
JAVIER PEÑAFIELAstelehena (10:05 - 11:00)jpenafiel@iesminas.net
JOSE MANUEL ARKAIAAstelehena (10:05 - 11:00)jmarkaia@iesminas.net
JOSEBA XABIER MARTÍNEZ Azteazkena (10:05-11:00)josebamartinez@iesminas.net
JUAN IGNACIO GOIKOAAstelehena (11:00- 11:55)jigoikoa@iesminas.net
LAURA FUENTES IGLESIASAstelehena (12:25-13:20)lfuentes@iesminas.net
LOURDES BILBAO CASTILLOOsteguna (11:00-11:55)lbilbao@iesminas.net
Mª CARMEN GÓMEZ RIBACOBAASTEARTEA (9:10 - 10:05)mcgomez@iesminas.net
Mª LUISA HERNÁNDEZ FERNÁNDEZASTEARTEA (9:10 - 10:05)mlhernandez@iesminas.net
Mª MAR PRADOAstelehena 11:00 -11:55)mmprado@iesminas.net
MARÍA OROZCO SODUPEOsteguna (11:00-11:55)morozco@iesminas.net
MARIVI LARRUZEA UGARTEOsteguna (10:05-11:00)vlarruzea@iesminas.net
MARISOL MONOstirala(10:05-11:00)mmon@iesminas.net
MIREN KARMELE GUIJARRUBIA GARCÍAAstelena (11:00-11:55)mkguijarrubia@iesminas.net
MIRIAM ABASCAL SOBRINOOsteguna (9:10-10:05)mabascal@iesminas.net
MIRIAM REGUILÓNOsteguna (10:05-11:00)mreguilon@iesminas.net
MONSERRAT GARCÍA VILARAstelehena (11:00-11:55)mgarcia@iesminas.net
NAHIKARI SILVA BENÍTEZAzteazkena (10:05-11:00)nsilva@iesminas.net
NATALIA BAÑUELOS DE LA HERRERA Astelehena (11:00-11:55)nbanuelos@iesminas.net
NEREA HERRARTE ORUNAOstirala (10:05-11:00)nherrarte@iesminas.net
OIER ARREGUI BAELOOsteguna (10:05-11:00)oarregui@iesminas.net
OIHANE COLOMOAsteazkena (10:05-11:00)ocolomo@iesminas.net
PABLO BILBAO OLABARRIETAAsteazkena (10:05-11:00)pbilbao@iesminas.net
PATRICIA AHEDO Asteartea (09:10-10:05)pahedo@iesminas.net
REBECA PÉREZ GONZÁLEZAstelehena (11:00-11:55)rperez@iesminas.net
RICARDO VÁZQUEZastelehenean (10:05-11:00)rvazquez@iesminas.net
RODRIGO ABAD ANDRÉSAsteazkena (12:25-13:20)rabad@iesminas.net
ROSA TRAVIESO IGLESIASAsteartea (10:05-11:00)rtravieso@iesminas.net
RUTH GARCÍA GORRIAAstelehena (12:25-13:20)rgarcia@iesminas.net
SONIA MARTÍNEZ REINOSOAstelehena (12:25 -13:20)smartinez@iesminas.net
UGUTZ TORNES SALCEDOOstirala (12:25-13:20)utornes@iesminas.net
YOLANDA GAGOOsteguna (9:10-10:05)ygago@iesminas.net

IKASTETXEKO PROIEKTUAK

MINAS BHI

Minas BHI ikastetxearen jatorria Lanbide Heziketarako eskola bat da: 1967an Barakaldon eta gure eskualdean industriarako eta meatzaritzarako profesionalen prestakuntzaren premiari erantzuteko inauguratu zuten meatzaritza eta siderometalurgia espezialitateari abiatuta; Nicolás Larburu Arrizabalaga jauna fundatzailea eta lehenengo zuzendaria izan zen.

Kontaktua

  • null
    IES Minas BHI. La Bondad kalea, 28 48902 San Vicente de Barakaldo BIZKAIA
  • null
    Ordutegia Astelehenetik ostiralera: 9etatik 14etara
  • null
    944 287 813

Saila

MINAS BHI

Minas BHI ikastetxearen jatorria Lanbide Heziketarako eskola bat da: 1967an Barakaldon eta gure eskualdean industriarako eta meatzaritzarako profesionalen prestakuntzaren premiari erantzuteko inauguratu zuten meatzaritza eta siderometalurgia espezialitateari abiatuta; Nicolás Larburu Arrizabalaga jauna fundatzailea eta lehenengo zuzendaria izan zen.

Kontaktua

  • null
    IES Minas BHI. La Bondad kalea, 28 48902 San Vicente de Barakaldo BIZKAIA
  • null
    Ordutegia Astelehenetik ostiralera: 9etatik 14etara
  • null
    944 287 813

Saila

IES Minas BHI © 2022

  • null
    IES Minas BHI.
    La Bondad kalea, 28
    48902 San Vicente de Barakaldo
    BIZKAIA