Curso 2022-2023
Bachiller

1ºA CIENCIAS

Tutor/a:
ANDER ETXEBARRIA CARBALLO
ORDUTEGIAASTELEHENAASTEARTEAASTEAZKENAOSTEGUNAOSTIRALA
8:15-9:10FISIKA-KIMIKAFILOSOFIAAHOZKO KOMUNI. / GIZARTE ANTROP. / TEKNO INDUS. / ANATO APLIKA / LABORATEGIERLIJIO KATOLIKO / PROIEKTUAAHOZKO KOMUNI. / GIZARTE ANTROP. / TEKNO INDUS. / ANATO APLIKA / LABORATEGI
9:10-10:05BIO-GEO / MARRAZ TEKBIO-GEO / MARRAZ TEKFISIKA-KIMIKAINGELESAMATEMATIKA
10:05-11:00AHOZKO KOMUNI. / GIZARTE ANTROP. / TEKNO INDUS. / ANATO APLIKA / LABORATEGIEUSKERA ETA LITERAMATEMATIKAGAZTE ETA LITERAGAZTE ETA LITERA
11:00-11:55MATEMATIKAFISIKA-KIMIKAINFORMA. KOMUNI.AHOZKO KOMUNI. / GIZARTE ANTROP. / TEKNO INDUS. / ANATO APLIKA / LABORATEGIINGELESA
12:25-13:20EUSKERA ETA LITERAMATEMATIKABIO-GEO / MARRAZ TEKBIO-GEO / MARRAZ TEKFILOSOFIA
13:20-14:15INFORMA. KOMUNI.GAZTE ETA LITERAFILOSOFIAFISIKA-KIMIKAEUSKERA ETA LITERA
14:25-15:20INGELESAG-HTUTOG-H
ORDUTEGIAASTELEHENAASTEARTEAASTEAZKENAOSTEGUNAOSTIRALA
8:15-9:10FISIKA-KIMIKAFILOSOFIAAHOZKO KOMUNI. / GIZARTE ANTROP. / TEKNO INDUS. / ANATO APLIKA / LABORATEGIERLIJIO KATOLIKO / PROIEKTUAAHOZKO KOMUNI. / GIZARTE ANTROP. / TEKNO INDUS. / ANATO APLIKA / LABORATEGI
9:10-10:05BIO-GEO / MARRAZ TEKBIO-GEO / MARRAZ TEKFISIKA-KIMIKAINGELESAMATEMATIKA
10:05-11:00AHOZKO KOMUNI. / GIZARTE ANTROP. / TEKNO INDUS. / ANATO APLIKA / LABORATEGIEUSKERA ETA LITERAMATEMATIKAGAZTE ETA LITERAGAZTE ETA LITERA
11:00-11:55MATEMATIKAFISIKA-KIMIKAINFORMA. KOMUNI.AHOZKO KOMUNI. / GIZARTE ANTROP. / TEKNO INDUS. / ANATO APLIKA / LABORATEGIINGELESA
12:25-13:20EUSKERA ETA LITERAMATEMATIKABIO-GEO / MARRAZ TEKBIO-GEO / MARRAZ TEKFILOSOFIA
13:20-14:15INFORMA. KOMUNI.GAZTE ETA LITERAFILOSOFIAFISIKA-KIMIKAEUSKERA ETA LITERA
14:25-15:20INGELESAG-HTUTOG-H

Fechas de Exámenes:

Calendario:

septiembre 2022
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
octubre 2022
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
noviembre 2022
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
diciembre 2022
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
enero 2023
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
febrero 2023
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
marzo 2023
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
abril 2023
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
mayo 2023
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
junio 2023
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
  • Días Festivos
  • Comienzo/Fin del Curso
  • Fechas de Evaluación
  • Fechas de Preevaluación

1ºB CIENCIAS SOCIALES

Tutor/a:
AMAIA MERTXAN ALKALDE
ORDUTEGIAASTELEHENAASTEARTEAASTEAZKENAOSTEGUNAOSTIRALA
8:15-9:10EKONOMIA / FISIKA-KIMIKAGAZTE ETA LITERATURAAHOZKO KOMUNI. / GIZARTE ANTROP. / TEKNO INDUS. / ANATO APLIKA / LABORATEGIPROIEKTUA / ERLIJIO KATOLIKOAHOZKO KOMUNI. / GIZARTE ANTROP. / TEKNO INDUS. / ANATO APLIKA / LABORATEGI
9:10-10:05MUN. GARA. HIST. / BIO-GEO / MARRAZ TEKMUN. GARA. HIST. / BIO-GEO / MARRAZ TEKEKONOMIA / FISIKA-KIMIKAEUSKERA ETA LITERATURAGGZZ MATE / MATEMATIKA
10:05-11:00AHOZKO KOMUNI. / GIZARTE ANTROP. / TEKNO INDUS. / ANATO APLIKA / LABORATEGIFILOSOFIAGGZZ MATE / MATEMATIKA TUTOINGELESA
11:00-11:55GGZZ MATE / MATEMATIKA EKONOMIA / FISIKA-KIMIKAFILOSOFIAAHOZKO KOMUNI. / GIZARTE ANTROP. / TEKNO INDUS. / ANATO APLIKA / LABORATEGIINFORMA. KOMUNI.
12:25-13:20INGELESAGGZZ MATE / MATEMATIKA MUN. GARA. HIST. / BIO-GEO / MARRAZ TEKMUN. GARA. HIST. / BIO-GEO / MARRAZ TEKEUSKERA ETA LITERATURA
13:20-14:15FILOSOFIAINFORMA. KOMUNI.EUSKERA ETA LITERATURAEKONOMIA / FISIKA-KIMIKAGAZTE ETA LITERATURA
14:25-15:20G-HINGELESAG-HGAZTE ETA LITERATURA
ORDUTEGIAASTELEHENAASTEARTEAASTEAZKENAOSTEGUNAOSTIRALA
8:15-9:10EKONOMIA / FISIKA-KIMIKAGAZTE ETA LITERATURAAHOZKO KOMUNI. / GIZARTE ANTROP. / TEKNO INDUS. / ANATO APLIKA / LABORATEGIPROIEKTUA / ERLIJIO KATOLIKOAHOZKO KOMUNI. / GIZARTE ANTROP. / TEKNO INDUS. / ANATO APLIKA / LABORATEGI
9:10-10:05MUN. GARA. HIST. / BIO-GEO / MARRAZ TEKMUN. GARA. HIST. / BIO-GEO / MARRAZ TEKEKONOMIA / FISIKA-KIMIKAEUSKERA ETA LITERATURAGGZZ MATE / MATEMATIKA
10:05-11:00AHOZKO KOMUNI. / GIZARTE ANTROP. / TEKNO INDUS. / ANATO APLIKA / LABORATEGIFILOSOFIAGGZZ MATE / MATEMATIKA TUTOINGELESA
11:00-11:55GGZZ MATE / MATEMATIKA EKONOMIA / FISIKA-KIMIKAFILOSOFIAAHOZKO KOMUNI. / GIZARTE ANTROP. / TEKNO INDUS. / ANATO APLIKA / LABORATEGIINFORMA. KOMUNI.
12:25-13:20INGELESAGGZZ MATE / MATEMATIKA MUN. GARA. HIST. / BIO-GEO / MARRAZ TEKMUN. GARA. HIST. / BIO-GEO / MARRAZ TEKEUSKERA ETA LITERATURA
13:20-14:15FILOSOFIAINFORMA. KOMUNI.EUSKERA ETA LITERATURAEKONOMIA / FISIKA-KIMIKAGAZTE ETA LITERATURA
14:25-15:20G-HINGELESAG-HGAZTE ETA LITERATURA

Fechas de Exámenes:

Calendario:

septiembre 2022
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
octubre 2022
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
noviembre 2022
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
diciembre 2022
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
enero 2023
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
febrero 2023
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
marzo 2023
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
abril 2023
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
mayo 2023
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
junio 2023
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
  • Diás Festivos
  • Comienzo/Fin del Curso
  • Fechas de Evaluación
  • Fechas de Prevaluación

Fechas de Evaluación:

Nov 26
Primera Evaluación
Primera preevaluación: 15 de Octubre
Feb 25
Segunda evaluación
Segunda preevaluación: 21 de Enero
Jun 7
Tercera Evaluación
Tercera preevaluación: 8 de Abril
Jun 17
Evaluación Excepcional
Tercera preevaluación: 8 de Abril

2ºA CIENCIAS

Tutor/a:
ALEX MARTÍNEZ SANTOS
ORDUTEGIAASTELEHENAASTEARTEAASTEAZKENAOSTEGUNAOSTIRALA
8:15-9:10ESPAI. HISTORIAENPRESA EKONO / BIOLOGIA / FISIKA / ARTEA. HISTO.INGELESAIKT / PSIKOLO / FRANTSESAPSIKOLO / IKT
9:10-10:05PSIKOLO / IKTGAZTE ETA LITEGAZTE ETA LITEPSIKOLO / IKTMARRAZ TEK / FILO HISTO / KIMIKA
10:05-11:00GAZTE ETA LITEESPAI. HISTORIAENPRESA EKONO / BIOLOGIA / FISIKA / ARTEA. HISTO.INGELESAINGELESA
11:00-11:55IKT / PSIKOLO / FRANTSESAEUSKERA ETA LITEESPAI. HISTORIAEUSKERA ETA LITEESPAI. HISTORIA
12:25-13:20MARRAZ TEK / FILO HISTO / KIMIKAIKT / PSIKOLO / FRANTSESAGGZZ MATE / LATINA / MATEMATIKAENPRESA EKONO / BIOLOGIA / FISIKA / ARTEA. HISTO.GGZZ MATE / LATINA / MATEMATIKA
13:20-14:15EUSKERA ETA LITEINGELESAMARRAZ TEK / FILO HISTO / KIMIKAGAZTE ETA LITEENPRESA EKONO / BIOLOGIA / FISIKA / ARTEA. HISTO.
14:25-15:20GGZZ MATE / LATINA / MATEMATIKAGGZZ MATE / LATINA / MATEMATIKAEUSKERA ETA LITEMARRAZ TEK / FILO HISTO / KIMIKA
ORDUTEGIAASTELEHENAASTEARTEAASTEAZKENAOSTEGUNAOSTIRALA
8:15-9:10ESPAI. HISTORIAENPRESA EKONO / BIOLOGIA / FISIKA / ARTEA. HISTO.INGELESAIKT / PSIKOLO / FRANTSESAPSIKOLO / IKT
9:10-10:05PSIKOLO / IKTGAZTE ETA LITEGAZTE ETA LITEPSIKOLO / IKTMARRAZ TEK / FILO HISTO / KIMIKA
10:05-11:00GAZTE ETA LITEESPAI. HISTORIAENPRESA EKONO / BIOLOGIA / FISIKA / ARTEA. HISTO.INGELESAINGELESA
11:00-11:55IKT / PSIKOLO / FRANTSESAEUSKERA ETA LITEESPAI. HISTORIAEUSKERA ETA LITEESPAI. HISTORIA
12:25-13:20MARRAZ TEK / FILO HISTO / KIMIKAIKT / PSIKOLO / FRANTSESAGGZZ MATE / LATINA / MATEMATIKAENPRESA EKONO / BIOLOGIA / FISIKA / ARTEA. HISTO.GGZZ MATE / LATINA / MATEMATIKA
13:20-14:15EUSKERA ETA LITEINGELESAMARRAZ TEK / FILO HISTO / KIMIKAGAZTE ETA LITEENPRESA EKONO / BIOLOGIA / FISIKA / ARTEA. HISTO.
14:25-15:20GGZZ MATE / LATINA / MATEMATIKAGGZZ MATE / LATINA / MATEMATIKAEUSKERA ETA LITEMARRAZ TEK / FILO HISTO / KIMIKA

Fechas de Exámenes:

Calendario:

septiembre 2022
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
octubre 2022
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
noviembre 2022
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
diciembre 2022
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
enero 2023
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
febrero 2023
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
marzo 2023
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
abril 2023
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
mayo 2023
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
junio 2023
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
  • Diás Festivos
  • Comienzo/Fin del Curso
  • Fechas de Evaluación
  • Fechas de Prevaluación

Fechas de Evaluación:

Nov 26
Primera Evaluación
Primera Prevaluación: 15 de Octubre
Feb 25
Segunda Evaluación
Segunda Prevaluación: 21 de Enero
May 24
Tercera Evaluación
Tercera Prevaluación: 8 de Abril
Jun 17
Evaluación Excepcional
Tercera Prevaluación: 8 de Abril

2ºB CIENCIAS SOCIALES

Tutor/a:
ALAIA MURUETA ITURRIOZ
ORDUTEGIAASTELEHENAASTEARTEAASTEAZKENAOSTEGUNAOSTIRALA
8:15-9:10GAZTE ETA LITEENPRESA EKONO / ARTEA. HISTO.GAZTE ETA LITEIKT / PSIKOLO / FRANTSESAPSIKOLO / IKT
9:10-10:05PSIKOLO / IKTINGELESAEUSKERA ETA LITEPSIKOLO / IKTFILOSOFIAREN HISTORIA
10:05-11:00ESPAI. HISTORIAESPAI. HISTORIAENPRESA EKONO / ARTEA. HISTO.EUSKERA ETA LITEESPAI. HISTORIA
11:00-11:55IKT / PSIKOLO / FRANTSESAGAZTE ETA LITEESPAI. HISTORIAGAZTE ETA LITEEUSKERA ETA LITE
12:25-13:20FILOSOFIAREN HISTORIAIKT / PSIKOLO / FRANTSESAGGZZ MATE / LATINAENPRESA EKONO / ARTEA. HISTO.GGZZ MATE / LATINA
13:20-14:15INGELESAEUSKERA ETA LITEFILOSOFIAREN HISTORIAINGELESAENPRESA EKONO / ARTEA. HISTO.
14:25-15:20GGZZ MATE / LATINAGGZZ MATE / LATINAINGELESAFILOSOFIAREN HISTORIA
ORDUTEGIAASTELEHENAASTEARTEAASTEAZKENAOSTEGUNAOSTIRALA
8:15-9:10GAZTE ETA LITEENPRESA EKONO / ARTEA. HISTO.GAZTE ETA LITEIKT / PSIKOLO / FRANTSESAPSIKOLO / IKT
9:10-10:05PSIKOLO / IKTINGELESAEUSKERA ETA LITEPSIKOLO / IKTFILOSOFIAREN HISTORIA
10:05-11:00ESPAI. HISTORIAESPAI. HISTORIAENPRESA EKONO / ARTEA. HISTO.EUSKERA ETA LITEESPAI. HISTORIA
11:00-11:55IKT / PSIKOLO / FRANTSESAGAZTE ETA LITEESPAI. HISTORIAGAZTE ETA LITEEUSKERA ETA LITE
12:25-13:20FILOSOFIAREN HISTORIAIKT / PSIKOLO / FRANTSESAGGZZ MATE / LATINAENPRESA EKONO / ARTEA. HISTO.GGZZ MATE / LATINA
13:20-14:15INGELESAEUSKERA ETA LITEFILOSOFIAREN HISTORIAINGELESAENPRESA EKONO / ARTEA. HISTO.
14:25-15:20GGZZ MATE / LATINAGGZZ MATE / LATINAINGELESAFILOSOFIAREN HISTORIA

Fechas de Exámenes:

Calendario:

septiembre 2022
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
octubre 2022
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
noviembre 2022
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
diciembre 2022
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
enero 2023
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
febrero 2023
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
marzo 2023
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
abril 2023
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
mayo 2023
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
junio 2023
Lun
Mar
Mié
Jue
Vie
Sáb
Dom
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
  • Diás Festivos
  • Comienzo/Fin del Curso
  • Fechas de Evaluación
  • Fechas de Prevaluación

Fechas de Evaluación:

Nov 26
Primera Evaluación
Primera Prevaluación: 15 de Octubre
Feb 25
Segunda Evaluación
Segunda Prevaluación: 21 de Enero
May 24
Tercera Evaluación
Tercera Prevaluación: 8 de Abril
Jun 17
Evaluación Excepcional
Tercera Prevaluación: 8 de Abril

PROYECTOS DEL CENTRO

IES MINAS

El origen del Instituto Minas es una Escuela de Formación Profesional. Fue inaugurada en el año 1967 para responder a las necesidades de formación de profesionales que requería la industria y la minería en Barakaldo y nuestra comarca en aquella época. Fue fundada por D. Nicolás Larburu Arrizabalaga, quien sería su primer director.

Contacto

  • null
    IES Minas BHI. La Bondad kalea, 28 48902 San Vicente de Barakaldo BIZKAIA
  • null
    Horario De lunes a viernes: De 9:00 a 14:00
  • null
    944 287 813

Departamento

IES MINAS

El origen del Instituto Minas es una Escuela de Formación Profesional. Fue inaugurada en el año 1967 para responder a las necesidades de formación de profesionales que requería la industria y la minería en Barakaldo y nuestra comarca en aquella época. Fue fundada por D. Nicolás Larburu Arrizabalaga, quien sería su primer director.

Contacto

  • null
    IES Minas BHI. La Bondad kalea, 28 48902 San Vicente de Barakaldo BIZKAIA
  • null
    Horario De lunes a viernes: De 9:00 a 14:00
  • null
    944 287 813

Departamento

IES Minas BHI © 2022

  • null
    IES Minas BHI.
    La Bondad kalea, 28
    48902 San Vicente de Barakaldo
    BIZKAIA